Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

В місті Вовчанську урочисто відкрито три міні-проекти обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

12.10.2017

12 жовтня 2017 року у місті Вовчанськ депутат Харківської обласної ради Віталій Панов вручив сертифікати переможцям обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В святкових заходах прийняли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови районної ради Ольга Камінська, Вовчанський міський голова Володимир Шевченко, начальник відділу освіти Вовчанської РДА Андрій Бережний, члени ініціативних груп, депутати міської ради та громадськість.

В цей  жовтневий  дощовий день від дитячих посмішок  в місті було  ясно і затишно, так як сьогодні для саме наймолодших мешканців міста презентовано три міні-проекти «Разом в майбутнє».

В рамках реалізованого міні-проекту «Дитсадок мій дім - буде затишно в нім»  у дитячому садку  №1 було замінено дитячі столи, стільці, шафи, предметно-ігрові зони, облаштовано туалетні  кімнати  та приймальні дитячого садка, оновлено м’який інвентар, що дозволить покращити санітарно-технічний стан приміщень, поліпшить естетичний рівень груп, підвищить рівень відвідування дитсадку малюками, створить ефективні комфортні умови перебування дітей.

.


Завдяки реалізації міні-проекту «Здорова нація - здорова країна» в ясла- садку № 7 міста Вовчанська проведено ремонт  фізіотерапевтичного кабінету  та встановлено нове обладнання, це дасть змогу якісно та кваліфіковано проводити оздоровчо-профілактичні заходи на сучасному обладнанні, що позитивно вплине на здоров’я дітей, підвищить рівень відвідування дошкільнят.

.

Міні-проект «На благо дітям (встановлення ігрового майданчику в центральному парку міста)».  Основною метою проекту  було створення сучасної ігрової зони для спільного проведення часу дітей і батьків, що допомагає єдності сім’ї.


 

 

Вітаючи переможців конкурсу голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець зазначив, все що втілено міні-проектами зроблено для нашого підростаючого покоління, для майбутньої нашої Держави, а нове сучасне обладнання фізіотерапевтичного кабінету повинно сприяти зміцненню здоров’я наших малюків, але потреба в його застосуванні була якомога рідше.

 

 

 

Загальна сума на фінансування  трьох міні-проектів становить 576742 грн., в тому числі кошти обласного бюджету 288371 грн.

 

На сайті

Сейчас 56 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!