Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Свято – День захисника України

13.10.2017

13 жовтня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

В святкових заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Миколайович Мірошник, учасники  Другої світової війни, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та Афганської війни.

 

Розпочалися заходи з демонстрації документального фільму про боротьбу з нацистськими загарбниками 1941 – 1945 років, події Афганської війни, ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та героїзм сучасних захисників Вітчизни в зоні АТО.

Зі щирими словами привітань  до присутніх звернувся голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, він зазначив, що захищати рідну землю святий обов’язок кожного громадянина України.  І в пам’яті народній ніколи не згасне подвиг українського солдата, який ціною свого життя захистив рідну землю від страшної чуми XX століття – фашизму, який виконав свій інтернаціональний військовий обов’язок перед Батьківщиною та під час приборкання атомної стихії на Чорнобильській АЕС, який мужньо захищає кордони  рідної землі, відстоюючи свободу і незалежність нашої держави  на сході України. Які щоденно охороняють мир і спокій нашої держави.


Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які віддали своє життя за наше краще майбутнє.

Продовжилися урочистості святковим концертом.

 

На сайті

Сейчас 62 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!