Пільна відзначає День села.

23.10.2017

Традиційне свято, започатковане багато років тому − День села − провели минулої суботи 21 жовтня, мешканці Пільнянської громади. Вперше про Пільнянську громаду згадується в 1917 році під назвою Пільна та Українське. В цьому році громаді виповнилося 100 років.

Привітали громаду зі святом голова Пільнянської сільської ради Ольга Комих, народний депутат України Дмитро Шенцев, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, депутати районної ради.

 

.

.

Жителі громади зрозуміли, що багато чого в покращенні благоустрою  населених пунктів залежить від їх активності, небайдужості, що потрібно для цього використовувати будь-які шанси і докладати свої зусилля.

Під час святкування дня села, ініціативною групою громади було представлено реалізацію міні-проекту «Ой! Не ходи,  Грицю, до неохайної криниці», який переміг в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», завдяки якому вирішено проблеми якісної питної води в шахтних колодязях громади та їх естетичного вигляду, що стало приємним подарунком мешканцям до Дня села.

Перемога ініціативної групи Пільнянської громади в обласному конкурсі дозволила в селах Пільна та Українське в 5 шахтних колодязях провести чистку та дезінфекцію, встановити нові дерев’яні конструкції і нову огорожу з єврозабору. На втілення цього міні-проекту з обласного бюджету було виділено коштів в сумі 35250 грн.


Депутат Харківської обласної ради Світлана Білохвостенко вручила сертифікат і логотипи переможцям обласного конкурсу та побажала і в подальшому проявляти ініціативу, перемогати та втілювати в життя важливі проекти задля розбудови рідної громади.


Продовжилося свято - Дня села - реєстрацією шлюбу молодої сім’ї, яку привітала Ольга Камінська та побажала: «…усе в житті любов хай покриває, а доля збереже Вас від обмов, щоб сонце усміхалось кожної години та дитячим сміхом був наповнений дом».


Також, вітали молоді сім’ї, які уклали шлюб у цому році, залишились жити і працювати в селі; батьків новонароджених малюків; пари, котрі багато років ідуть рука об руку і в горі, і в радості, в хворобі і здоров’ї, пари котрі відзначили свої весільні ювілеї у цьому році; найстаріших жителів громади.


Концертне дійство було насичене різножанровими виступами місцевих талантів. Також під час святкувань діти мали нагоду взяти участь у різноманітних рухливих конкурсах, розважитись на атракціонах.

.

На святі всіх присутніх частували смачним пловом, іншими стравами, які стали подарунком від депутата обласної ради Супруна О.М.


 

На сайті

Сейчас 33 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!