Відбулася нарада з головами територіальних громад району.

26.10.2017

26 жовтня відбулася нарада з головами територіальних громад Вовчанського району, яку провів голова Вовчанської районної ради Степанець А.В., в нараді взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М. та працівники секретаріату районної ради.

Відкриваючи нараду голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець звернув увагу голів сільських та селищних рад на те, що попереду велика робота по формуванню місцевих бюджетів та розробка програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік.

Голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник  проінформував присутніх про засідання Ради регіонального розвитку, що відбулося 24 жовтня в м. Київ. Зокрема, він зазначив, що головними стали питання економічного розвитку, підтримки та розвитку бізнесу, медичної та пенсійної реформ. Окрему увагу було приділено розвитку сільської медицини та сільської інфраструктури.

Заступник голови Вовчанської районної ради Камінська О.В. доповіла, що 21 жовтня у Вовчанському районі відбувся навчальний тренінг на тему «Децентралізація та місцеве самоврядування», в якому взяли участь депутати Вовчанської, Великобурлуцької районної та міської ради, обрані за списками від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». Присутніх було ознайомлено з причинами, які спонукали до проведення реформи децентралізації, зі змінами в адміністративно-територіальному устрої, про можливість розвитку інфраструктури в громаді.

На нараді було розглянуто та обговорено статті Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», що стосуються повноважень місцевих рад, їх виконавчих органів, та голів громад.

По закінченню наради, Степанець А.В. підвів підсумки та надав відповіді на запитання, які були підняті під час наради.


 

На сайті

Сейчас 15 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!