Селище живе, коли радіє рідна школа

27.10.2017

Мальовничим плакатом з написом “Нам 50 років” зустрічав Білоколодязький НВК своїх учнів і тих, що навчаються зараз і тих, яким давно дала путівку в життя, вчителів які працюють і працювали в різні роки у її стінах. Радо зустрічав гостей та односельчан розкритими дверима.

Ювілейні заходи розпочалися із зустрічі учнями гостей караваєм.

Голова Вовчанської  районної  ради А.В. Степанець, доречі випускник цієї школи,  щиро привітав усіх із ювілеєм, побажав всім присутнім здоров’я, довгих років життя, процвітання школі, щоб її класи і коридори ще багато років  повнились і повнились багатоголосою дітворою, а школа відсвяткувати ще 100-річний ювілей.


Багато теплих слів на адресу школи звучало з вуст випускників минулих років, вчителів-ветеранів, батьківської громадськості та гостей свята.

.

Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь найталановитіші учні школи. Тут було все: і вітальні вірші, і чудові пісні, і запальні танці. Концертні номери змінювали спогади почесних гостей, привітання, враження, веселі жарти, урочисті поздоровлення.

.

Загалом свято пройшло в теплій привітній атмосфері, а всі присутні були сповнені глибокої радості за свій рідний навчальний заклад, який відсвяткував 50 – річний ювілей.

 

На сайті

Сейчас 46 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!