На Вовчанщині презентовано два міні-проекту

03.11.2017

03 листопада 2017 року у Вовчанському районі відбулися урочисті відкриття міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Олег Супрун, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, сільські голови, представники ініціативних груп та медичних закладів, депутати сільської ради, громадськість.

У рамках реалізації міні-проекту «Доброзичлива медицина (заміна старих вікон на енергозберігаючі в фельдшерському пункті с. Стариця КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району»)» та «Тепло сердець (заміна старих вікон на енергозберігаючі в фельдшерському пункті с. Верхній Салтів КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району»)» в фельдшерських пунктах було замінено старі вікна на енергозберігаючі, що сприяло наданню привабливого естетичного вигляду фельдшерському пункту, підвищення температурного режиму в приміщенні на 3-5 градусів та економію енергоресурсів на 10-30%, створення комфортних умов для пацієнтів, які потребують професійного лікування та дбайливого відношення в затишному приміщенні.

Загальний обсяг фінансування міні-проектів 78000 грн., в т. ч. з обласного бюджету 39000 грн.

.


 

На сайті

Сейчас 28 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!