Працівників соціальної сфери району привітали з професійним святом

06.11.2017

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

Сьогодні, 6 листопада, за участі голови Вовчанської районної ради А. Степанця та голови районної державної адміністрації В.Мірошника  відбулися районні урочистості до Дня працівника соціальної сфери.

У своєму вітальному слові А.Степанець висловив вдячність усім представникам соціальної сфери за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців району та подякував учасникам урочистостей за наполегливість і професійність у  праці, тепло сердець, яке вони дарують людям підкреслив важливість роботи працівників соціальної сфери району, побажав всім здоров’я, добробуту, наснаги в роботі, витримки та милосердя.

 

З нагоди професійного свята, спільною Почесною грамотою  голови Вовчанської  районної  державної  адміністрації та голови Вовчанської районної ради, керівники району нагородили працівників соціальної сфери Вовчанського району.

 Для усіх присутніх, з нагоди свята був підготовлений святковий концерт.

.

 

На сайті

Сейчас 26 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!