Святкують хлібороби

22.11.2017

22 листопада в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди вшанування величної праці трудівників полів та ферм сільськогосподарських господарств, керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, які трудяться на теренах Вовчанщини та щороку радують земляків трудовими досягненнями.

З вітальними словами до присутніх у святковому залі звертались голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Віталій Мірошник, народний депутат України Дмитро  Шенцев, депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв, які подякували за нелегку наполегливу та клопітку працю, за розуміння важливості своєї справи та побажали щастя, здоров’я, добра, благополуччя, злагоди, благодатної ниви та щедрих врожаїв.

 


Завдяки працівникам сільського господарства, їх хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку нашого району.

З нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства за досягнення високих показників в виробництві сільськогосподарської продукції, сумлінну працю кращих працівників галузі відзначено грамотами, подяками, подарунками.

.

.

Окрасою урочистостей став святковий концерт, який подарували присутнім  художні аматорські колективи Вовчанського району.


 

На сайті

Сейчас 39 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!