Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

ІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування

23.11.2017

23 листопада в Харкові відбувся ІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції», в якому взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець.

В роботі форуму взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Генеральний Консул Республіки Польща у м. Харкові Януш Яблонський, представники органів місцевого самоврядування України та Польщі, експерти у питаннях регіонального розвитку, представники міжнародних програм та бізнесу.


 

Ключовими темами були досвід польських міст та гмін щодо управління територіями; система співпраці з гмінами на рівні воєводства; соціальні та гуманітарні послуги для мешканців сільських територій; активізація участі мешканців у житті громади; залучення додаткових коштів для розвитку гміни.

Розглядалось питання взаємодії місцевого самоврядування та бізнесу. Дискусія включала питання заохочення інвесторів до розвитку територій, створення підприємств на території громади, розвиток сільського туризму.

У своєму виступі Сергій Чернов наголосив, що залучення інвестицій та симулювання місцевої ініціативи має отримати чітке відображення у стратегії розвитку кожної громади.

Нинішній форум є яскравим прикладом активної співпраці з польськими колегами в напрямку розвитку місцевого самоврядування та підвищення спроможності громад.

 

На сайті

Сейчас 96 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!