Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Теплі проекти реалізовано на Вовчанщині

28.11.2017

28 листопада на Вовчанщині відбулося відкриття чотирьох міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заході взяли участь депутат Харківської обласної ради Віктор Звєрєв, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, керівник апарату Вовчанської районної державної адміністрації Світлана Гайворонська, голови та мешканці громад.

.

У рамках проекту «Утеплення приміщення Новоолександрівського сільського будинку культури» вдалося поліпшити умови теплового режиму та естетичного вигляду будівлі. Це дасть змогу учасникам художньої самодіяльності та аматорським колективам в більш комфортних та естетично привабливих умовах дарувати слухачам можливість почути і побачити високе художнє самодіяльне мистецтво у сільській місцевості.

Загальний бюджет міні-проекту склав 190953 грн., з них кошти обласного бюджету склали 95476 грн, кошти сільського бюджету 85929 грн., кошти конкурсанта 9548 грн.

У ході реалізації міні-проектів «Сонечко в віконечко (заміна старих вікон та дверей  на енергозберігаючі в фельдшерському пункті с. Волохівка КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району»)», «Добробут (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі в фельдшерському пункті с. Захарівка КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району», «Веселка (заміна старих вікон на енергозберігаючі в фельдшерському пункті с. Василівка КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району»)» у фельдшерських пунктах сіл вдалося досягти енергозбереження приміщень, зменшити потребу в твердому паливі. Населення отримуючи медичну допомогу первинного рівня – це невідкладна допомога, проведення диспансеризації дорослих та дітей, профілактичні медичні огляди, проведення щеплень, амбулаторне лікування, маніпуляції, буде знаходитись в теплому, затишному, комфортному приміщенні.

Загальний бюджет трьох міні-проектів склав 77000 грн., з них кошти обласного бюджету склали 38500 грн.

.

Депутат Харківської обласної ради Віктор Звєрєв під час презентації міні-проектів вручив сертифікати, що свідчать про успішну реалізацію проектів, побажав і надалі брати участь в конкурсах, перемагати та втілювати в життя важливі проекти для розбудови громади.

 

На сайті

Сейчас 96 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!