Відбулося пленарне засідання ХХ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

30.11.2017

30 листопада відбулося пленарне засідання ХХ сесії Вовчанської районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Анатолій Степанець. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

На розгляд сесії були винесенні питання порядку денного, які попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій та президії районної ради.

Затвердивши порядок денний, депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм та звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність з грудня 2016 року по грудень 2017 року і прийняли до відома.

Депутатами на сесії було затверджено ряд нових програм та внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2017 рік.

Затверджені договора про передачу міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою; про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами та Вовчанською районною радою на виконання районних програм. Внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік.

.

На сесії також були ухвалені рішення стосовно низки питань, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад району та затверджено Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства, для сінокосіння та випасання худоби розташованих за межами населених пунктів на території  місцевих рад Вовчанського району та інші питання.


 

На сайті

Сейчас 16 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!