Відзначення Дня місцевого самоврядування

06.12.2017

На передодні свята Дня місцевого самоврядування 6 грудня голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник провели урочистий прийом, на який були запрошені ветерани, що пропрацювали понад 20 років в органах місцевого самоврядування. Керівники району подякували  присутнім за багаторічну працю, за те що віддали багато сил та здоров’я, розум і талант для вирішення нагальних проблем, за бажання бачити наш район красивим, затишним  та комфортним.

Святкування продовжилося в районному будинку культури, куди були запрошені депутати районного та місцевих рівнів, голови територіальних громад та працівники місцевих рад, ветерани органів місцевого самоврядування та гості.


Це свято стоїть в ряду дат пов’язаних зі здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя волі мешканців громад.

Із щирими словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернувся голова районної ради Анатолій Степанець та побажав всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань, щоб сьогоднішній день додав сил та наснаги на добрі справи, щоб поруч були надійні помічники та однодумці.


Всіх присутніх зі святом також привітали народний депутат України Дмитро Шенцев, голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутат Харківської обласної ради Олег Супрун.З нагоди свята Дня місцевого самоврядування за багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підвищення рівня життєдіяльності громад кращих представників органів місцевого самоврядування відзначено Грамотою та Подякою Харківської  обласної  ради,  Грамотами Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Грамотами Вовчанської районної ради та Вовчанської районної державної адміністрації.

.

.

Завершилися урочистості особливим подарунком від народного депутата  України Дмитра Олексійовича Шенцева святковиим концертом кавер-групи «ОRBIS BAND».


 

На сайті

Сейчас 36 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!