Катерина Долина визнана кращим сільським головою в обласному конкурсу

08.12.2017

7 грудня у Будинку рад під час урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні було підбито підсумки обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» у 2017 році.

У номінації «Кращий  сільський голова» переможцем стала Катерина Долина Рубіжненський сільський голова Вовчанського району. Диплом та грошову премію переможцю вручив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.


Вовчанська районна рада вітає Катерину Долину з перемогою, дякує за гідне представлення місцевого самоврядування Вовчанщини на обласному конкурсі та бажає подальших успіхів та досягнень.

Звертаючись до переможців конкурсу, які за умовами змагань, на думку членів конкурсної комісії, найкраще впоралися із завданнями на знання актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, вмінь щодо їх практичного застосування в роботі та завданнями на знання правил службового етикету, Сергій Чернов зазначив:
«Сумлінні і небайдужі, допитливі і фахові люди у місцевому самоврядуванні Харківщини – той потенціал, який дасть змогу маленьким і крупним територіям розвиватися. Виявляючи кращих посадовців серед працівників сільських, міських, районних рад, наш конкурс має на меті, насамперед, популяризувати професію.

Адже якісне врядування - широкий і різноплановий спектр адмінпослуг, які люди можуть отримувати на місцях. Сподіваюся, завдяки нашому конкурсу молодь дізнаватиметься про можливості, які відкриває для них служба в органах місцевого самоврядування. Бо, як і в кожній професії, енергія та запал молодості здатні породжувати якісно нові та креативні рішення».
У цьогорічному професійному змаганні взяв участь 31 конкурсант у чотирьох номінаціях: кращий сільський голова; кращий селищний, міський (міста районного значення) голова; краща посадова особа сільської, селищної, міської ради; краща посадова особа виконавчого апарату районної ради.
Грошова винагорода для переможців складає: за І місце - 10 тис. грн, за ІІ – 5 тис. грн, за ІІІ – 3 тис. грн.

 

На сайті

Сейчас 32 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!