Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Відбулося пленарне засідання позачергової ХХІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

19.12.2017

19 грудня під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося пленарне засідання ХХІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.


Депутатами затверджено Програму економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік та інші програми; зміни до існуючих програм.

Затверджено договори на передачу трансфертів між Вовчанською районною радою та місцевими радами Вовчанського району на 2018 рік на утримання дошкільних навчальних закладів, установ і закладів культури місцевих рад.

Начальник фінансового управління Вовчанської РДА Усманова Ж.М. доповіла про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року № 387-VII «Про районний бюджет на 2017 рік» та  «Про районний бюджет на 2018 рік».

Також було розглянуто питання про  внесення змін до Переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, які підлягають приватизації, затвердженого рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання від  27.01.2011 р.;  затверджено Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення та ряд інших питань.


 

На сайті

Сейчас 64 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!