Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Нарада з головами територіальних громад району

20.12.2017

19 грудня голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець провів нараду з головами територіальних громад.

Перед присутніми виступив т.в.о. начальника Вовчанського відділення поліції полковник поліції Човпан С.Г. У своєму виступі він розповів щодо тісної співпраці з органами місцевого самоврядування по забезпеченню безпеки громадян, безперебійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури на Новорічні та Різдвяні свята. Також він пообіцяв проїхати до кожної сільської та селищної ради для більшого та детального ознайомлення з населеними пунктами району.

Заступник начальника Салтівської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області Воловик Л.В. проінформувала присутніх щодо суми боргу до місцевих бюджетів по фізичних особах платниках земельного податку, орендної плати  за  землю та єдиного податку.

Про вчинення адміністративних правопорушень на державному кордоні України розповіла Камінська О.В. – заступник голови Вовчанської районної ради.

Головний спеціаліст відділу планування та проектів розвитку територій П’явка І.В. ознайомила присутніх з положенням про міні-проекти обласного конкурсу «Разом у майбутнє» у 2018 році та зміни, які там відбулися. Запропонувала вивчити це положення та включитися до його реалізації.


 

На сайті

Сейчас 50 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!