Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України

20.12.2017

20 грудня відбувся святковий захід з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України. На свято зібрались ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ району — ті люди, на яких трималась правоохоронна система України.

З вітальним словом до присутніх звернулись заступник голови районної ради Камінська О.В., голова райдержадміністрації Мірошник В.М., заступник міського голови Шабельник В.М., т.в.о. начальника Вовчанського відділення поліції полковник поліції Човпан С.Г., які подякували ветеранам за багаторічну та віддану службу народові України і наголосили на тому, що їхня допомога та досвід завжди будуть в пошані у теперішніх працівників поліції та побажали щастя, здоров’я, миру, добра і злагоди, щоб люди завжди були вдячні за ваш героїзм, мужність та добрі справи, зроблені вами на ниві правоохоронної діяльності.


З нагоди свята Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС України та Національної поліції України за значний внесок в справу боротьби зі злочинністю, захисту прав і свобод громадян, за активну участь у патріотичному вихованні та професійному зростанні молодих співробітників  окремих ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ району було нагороджено грамотами.


Завершились заходи святковим концертом.


 

На сайті

Сейчас 38 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!