Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Ювілей нашого земляка

27.12.2017

27 грудня в районному будинку культури відбулися святкові заходи  присвячені 150-річчю з Дня народження Василя Григоровича Колокольцова, колишнього голови Вовчанської земської управи, почесного громадянина міста Вовчанська, який жив на Вовчанщині на початку 20 століття, вершив славні справи на благо і для процвітання нашого краю. Великій людині - видатному громадському діячеві, просвітникові, реформаторові, меценатові.

Зі святом присутніх привітали голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, голова правління ПРАТ "Вовчанский агрегатний завод", депутат Харківської обласної ради, почесний громадянин Вовчанского району О.А. Антоненко, які провели церемонію нагородження окремих представників громадськості за активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток культурної спадщини району.

 

.

У 2007 році - на честь 140 - річчя В.Г.Колокольцова, на центральній площі був встановлений пам'ятник нашому видатному земляку. Звичайно, цю подію чекало не одне покоління вовчан. Нарешті була встановлена ​​історична і чисто людська справедливість щодо цієї неординарної масштабної людини, який так палко любив нашу рідну землю, Вовчанщину, але якому за примхою долі не судилося знайти в цій землі останній притулок.

Встановлення пам'ятника результат благородних зусиль багатьох вовчан, які внесли свій вагомий організаційний і фінансовий внесок в будівництво пам'ятника.

Звичайно, тут, перш за все заслуга колишнього Вовчанського міського голови Ольги Василівни Камінської, яка зуміла організувати роботу зі встановлення пам'ятника Колокольцова.

Зі словами привітань до присутніх звернулась заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Василівна Камінська.


 

Від імені учасників сьогоднішнього свята було покладено квіти до пам’ятника Василю Григоровичу Колокольцову.


Продовжилося свято виступами аматорів району.

 

На сайті

Сейчас 39 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!