Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

З 22 січня стартує прийом заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» в 2018 році

05.01.2018

Таке рішення було ухвалено на засіданні  Конкурсного комітету обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», яке пройшло 03 січня  2018 року.

Під час засідання були підбиті підсумки виконання проекту за минулий рік, затверджено план заходів, конкурсну документацію  й способи її подання в 2018 році та  обговорені  цьогорічні нововведення.

«Основне завдання конкурсу – розвивати активність громад у рамках реформи децентралізації.  Цього року  конкурс проходитиме зі змінами: по-перше, збільшено суму фінансування на міні-проекти з 200 тис. грн. до 300 тис. грн.; по-друге, введена ще одна номінація, що буде стосуватися співробітництва територіальних громад й це вже будуть більш масштабні проекти загальною вартістю  понад 1,5 млн грн. Важливою також є номінація «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму», у рамках якої відбуватиметься відновлення  пам'яток культури задля підвищення привабливості регіону як туристричного».

Подача заявок для конкурсантів  буде діяти майже два місяці з 22.01.2018 до 15.03.2018 року.  Інформація про проекти, що перемогли буде відома вже до 3 травня.

Умови конкурсу та зразки документів:

1. План проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

2. П О Л О Ж Е Н Н Я про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

3. Документи, що подаються  до  конкурсного  комітету  обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

4. Проектна заявка на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку   територіальних громад «Разом в майбутнє».

5. Резюме конкурсанта міні-проекту.

 

На сайті

Сейчас 55 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!