Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Нарада з головами територіальних громад

31.01.2018

31 січня відбулася нарада з головами територіальних громад під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця. В нараді взяв участь голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М.Мірошник.

На нараді були розглянуті питання про планування видатків у бюджетах сільських, селищних та міської рад на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихіиних лих на території громад, участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Крім того, обговорювались питання транспортного сполучення, ремонту доріг між населенними пунктами району та ряд інших питань.

Після наради голови громад були запрошені на урочисте відкриття частини терапевтичного – неврологічного відділення з палатами підвищеного комфорту за участю заступника начальника Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, начальника відділу з питань спецперевірок та фармації Г.В. Бондарчука, головного лікаря Вовчанської ЦРЛ К.В. Тищенка, трудового колективу районної лікарні.


Після повної реконструкції у відділенні тепер створені належні умови для комфортного лікування пацієнтів та роботи медичного персоналу. Двох -  та чотирьохмісні палати з власними санвузлами, нові меблі та сучасне обладнання - так сьогодні виглядає терапевтично – неврологічне відділення районної лікарні.

Голова Вовчанської районної ради подякував головам громад за підтримку районних програм, спрямованих на покращення життя населення району.

 

.

 

На сайті

Сейчас 22 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!