Засідання постійних депутатських комісій

09.02.2018

9 лютого відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.

На засіданні були розглянуті питання про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2018-2020 роки; внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік, до районного бюджету на 2018 рік, про запровадження районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Також депутати розглянули питання про затвердження Технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, державної власності, що надаються в оренду для ведення сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території  місцевих рад Вовчанського району та інші.

Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.

 

На сайті

Сейчас 25 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!