75-а річниця визволення м. Вовчанська та частини Вовчанського району від нацистських загарбників

09.02.2018

9 лютого в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 75-ї річниці визволення м. Вовчанська та частини Вовчанського району від нацистських загарбників. В заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М.Мірошник, ветерани, трудівники тилу, представники громадськості, гості міста.

Вітаючи присутніх заступник голови Вовчанської районної ради О.В.Камінська зазначила, що 75 років минуло з того дня, коли на нашій землі, біля наших осель востаннє пролунали постріли і наше рідне місто було остаточно звільнено від нацистської окупації. Подвиг воїнів, народних ополченців, партизан, які визволяли наше місто і Вовчанщину назавжди збережеться в нашій пам’яті. Вона побажала ветеранам міцного здоров’я, а молоді бути гідними нащадками подвигу героїв.

Від імені учасників сьогоднішнього зібрання до пам’ятника загиблих воїнів та пам’ятного знаку 40-річчя Перемоги було покладено квіти.

В пам'ять тих, хто загинув у полум’ї війни, визволяючи наше рідне місто, присутні вшанували хвилиною мовчання.

 

Спільною Почесною грамотою голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради за активну життєву позицію та з нагоди 75-річниці визволення Вовчанського району від  нацистських  загарбників було нагороджено представників Вовчанської районної організації ветеранів України та учасника бойових дій, яка приймала участь у звільненні Вовчанського району від фашистських загарбників.

.

Заходи продовжилися святковим концертом.

 

На сайті

Сейчас 28 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!