Засідання постійної депутатської комісії

13.02.2018

13 лютого відбулося засідання постійної депутатської комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету.

На засіданні було розглянуто питання про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2018 рік між місцевими радами та Вовчанською районною радою.

Також було запропоновано збільшити видатки районного бюджету, а саме:

-657,7 тис. грн. для КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на проведення експертизи та на здійснення технічного нагляду для капітального ремонту будівлі поліклініки КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» за адресою: м.Вовчанськ, вул.1Травня 1-А.

-2747,1 тис. грн. для Реконструкції гуртожитку по вул. Пушкіна, 1 корпус №4 №5 в м. Вовчанськ під житло для внутрішньо переміщених осіб та центру надання адміністративних послуг;

- 800,0 тис. грн. для підприємства теплових мереж на виконання заходів районної Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018 - 2020 роки;

-484,1 тис. грн. для КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» для проведення поточного ремонту АЗПСМ №2 в м. Вовчанську.

Постійна депутатська комісія вирішила погодити запропоновані проекти рішень та рекомендувала голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.

 

На сайті

Сейчас 29 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!