День пам’яті

15.02.2018

15 лютого 2018 року відбувся урочисто-траурний мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.

В урочистих заходах взяли участь керуючий справами виконавчого апарату, керівник секретаріату районної ради Круподеря С.П., голова Вовчанської районної державної адміністрації Мірошник В.М., заступник міського голови Бондаренко Л.М., воїни-інтернаціоналісти, ветерани війни та праці, представники районних громадських організацій, державні службовці, молодь, громадськість району.

Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх тих, хто не повернувся з поля бою та поклали квіти до пам’ятника воїнам.

.

Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців та інших воїнів, які виконували свою непросту місію в інших країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за  самовідданість, за високу громадянську відповідальність.
Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, добробуту в родинах.

 

На сайті

Сейчас 37 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!