Відбулося пленарне засідання чергової ХХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання

15.02.2018

15 лютого під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося пленарне засідання ХХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати обласної ради Олег Супрун, Сергій Пієв, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Перед початком сесії депутати та всі присутні мали змогу ознайомитись з виставкою товарів та матеріалів, які були придбані в рамках виконання районних програм.

.

Відкривши сесію голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець  надав слово першому заступнику керівника Чугуївської місцевої прокуратури І.В. Єні, який ознайомив депутатів та присутніх на сесії з результатами діяльності Чугуївської місцевої прокуратури у зміцненні законності, захисту прав громадян та інтересів держави від неправомірних посягань, виконання визначених законом функцій і завдань на території Вовчанського району протягом 2017 року.

.

На сесії було розглянуто та затверджено наступні питання: про звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання  Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2017 рік та делегованих Вовчанською районною радою повноважень в 2017 році; виконання районного бюджету за 2017 рік; запровадження районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»; затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2018 рік між місцевими радами та Вовчанською районною радою; затвердження Реєстрів майна та переліку суб’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району; Технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, ряд інших питань.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

 

На сайті

Сейчас 9 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!