Вовчанщина святкує Масляну

19.02.2018

17 лютого на центральному майдані міста Вовчанська пройшло святкування Масляної та проводи зими, яке зібрало дуже багато бажаючих весело та з користю провести цей день.

Почалося воно з ходи святково і яскраво прикрашеної колони, у якій були колективи підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста та делегації громад. Виявляючи  фантазію та творчість  колективи  оформили свої групи відповідною святковою атрибутикою, багато хто одягнув  національні костюми, що створювало по-справжньому веселу і радісну атмосферу. Проходження колони відбулося під музичний супровід військового духового оркестру. На чолі колони було традиційне опудало Масляної.

 


Голова районної ради А.Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник з головної сцени привітали учасників святкування та побажали всім миру, добра, злагоди і гарного настрою та запросили всіх до народного гуляння.


Культурною частиною святкування для гостей заходу був гарний концерт підготовлений учасниками художньої самодіяльності та музичнми подарунками від творчих ансамблів та колективів територіальних громад району. Городяни із великим задоволенням насолоджувалися святковою атмосферою та мали змогу приймати участь у різноманітних конкурсах і розвагах пригоститись смачними млинцями. Також, у кулінарній частині свята була традиційна каша зварена у справжній польовій кухні, якою городян щедро пригощали спеціалісти служби порятунку. Необійшлись гуляння і без традиційної забави «крежаний стовб», на  якому сильних і спритних чекав заслужений приз.

.

Завершальним акордом святкування стало спалювання опудала Масляної, що символізує прощання із зимою і зустріч весни.


 

На сайті

Сейчас 32 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!