Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Триває підготовка заявок на участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє»

26.02.2018

З 22 січня 2018 року в області розпочався прийом проектних заявок для участі в обласному конкурсі міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Територіальні громади, установи та організації  району також включилися до цієї роботи.

Бажаючим взяти участь в конкурсі фахівці районної ради надають методичну та консультативну допомогу по складанню та оформленню пакету документів для участі у конкурсі.

Найбільш активну позицію в підготовці та розробці проектів станом на звітну дату займають територіальні громади Вовчанська, Вільчанська, Пільнянська, Вовчансько – Хутірська та Рубіжненська. Серед освітянської галузі найбільш активно працюють над проектами школи міста.

Підготовлені міні – проекти, що стосуються об’єктів спільної комунальної власності, зокрема школи міста, необхідно буде розглянути та схвалити на сесії районної ради з метою подальшого подання для розгляду до Конкурсного комітету області, тому рекомендуємо розробникам даних проектів прискорити роботу щодо підготовки міні-проектів розвитку громад та оформлення пакету документів в рамках обласного конкурсу.

Наголошуємо, що строки підготовки є стислими.


 

На сайті

Сейчас 37 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!