Прийом проектних заявок на районний конкурс міні-проектів «Розбудуємо громаду разом» розпочнеться 15 березня 2018 року.

28.02.2018

Рішенням ХХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 року № 768- VII в районі в 2018 році запроваджено районний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Сьогодні під головуванням Степанця А.В. - голови Вовчанської районної ради та Мірошника В.М.- голови Вовчанської районної державної адміністрації відбулось засідання Конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».


Відкриваючи засідання конкурсного комітету Анатолій Вікторович Степанець зазначив, що основною метою нашого конкурсу є підвищення активності територіальних громад та органів місцевого самоврядування у розв’язанні актуальних проблем розвитку територій, об'єднання ресурсів органів місцевого самоврядування і громадськості для вирішення соціально значимих проблем територіальних громад району. Вже в березні розпочнеться прийом заявок на участь в районному конкурсі. Строки прийому заявок – з 15 березня по 30 квітня 2018 року.

Участники засідання розглянули організаційні питання по проведенню конкурсу, затвердили план та зразки конкурсної документації.

Також на засіданні комітету було прийнято рішення щодо впровадження в районі конкурсу на кращий логотип конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». Секретаріату конкурсного комітету доручено розробити Положення про порядок проведення конкурсу на кращий логотип.

З умовами районного конкурсу бажаючи можуть ознайомитися на сайті Вовчанської районної ради в розділі «Районний конкурс «Розбудуємо громаду разом»

 

На сайті

Сейчас 38 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!