Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

До відома учасників обласного конкурсу міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»!

05.03.2018

Вовчанська районна рада повідомляє, що рішенням Харківської обласної ради від 01 березня 2018 року № 682-VII до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», затвердженого рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 579-VII, внесені такі зміни:

-         у абзаці другому підпункту 2.1. пункту 2 слова «батьківські ради» замінено словами «батьківські комітети (ради)»;

-         у абзаці третьому підпункту 2.1. пункту 2 слово «районні» виключено, тобто з другої категорії учасників – ініціаторів спільних проектів, розроблених в рамках співробітництва територіальних громад виключені районні ради;

-         абзац третій підпункту 2.3.2. пункту 2 викладено у новій редакції:

«- друга категорія – 50% співфінансування з місцевих бюджетів (сільських, селищних, районних, міських рад міст районного та обласного значення, об’єднаних територіальних громад) та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, в тому числі обов’язкове співфінансування у рамках приватного партнерства не менше 5%».

Участь приватного партнерства у співфінансуванні міні-проектів по другій категорії  більше ніж 5% будуть оцінюватися більшою кількістю балів.


 

На сайті

Сейчас 42 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!