Святковий концерт

07.03.2018

06 березня в районному Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди відзначення найпрекраснішого та найніжнішого весняного свята жіночності й краси – 8 Березня.

З вітальним словом до чарівних жінок Вовчанщини звернувся голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, який подякував берегиням роду людського за їх щоденну турботу, любов, ніжність та побажав їм безмежного жіночого щастя,  любові, добра, яскравих емоцій, чудового весняного настрою, краси, приємних сюрпризів, здійснення бажань, миру та злагоди.


З теплими словами вітання до жінок також звернулися й голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, перший заступник начальника Вовчанського відділу Чугуївської місцевої прокуратури І.В.Єна, начальник Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області С.Г.Човпан, начальник Вовчанського районного відділу Головного управління Державної  служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області М.А.Воронков, головний лікар центральної районної лікарні К.В.Тіщенко, які привітали жінок з ніжним святом весни й кохання – 8 Березня та побажали їм щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань.

На честь усіх жінок відбувся святковий концерт.


 

На сайті

Сейчас 33 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!