Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Верховна Рада

Президент України

Відбулося засідання ХХІV позачергової сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

13.03.2018

13 березня під головуванням Анатолія Степанця відбулося засідання ХХІV позачергової сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь депутати районної ради, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради. На сесію були запрошені селищні та сільські голови, керівники управлінь, відділів, окремих установ, підприємств та організацій району.

Нагальність скликати позачергову сесію була викликана необхідністю внесення змін до районних Програм, до районного бюджету на 2018 рік, районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом», участі ініціаторів і конкурсантів Вовчанського району в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», тобто є невідкладними та потребували негайного розгляду.

Депутати районної ради затвердили рішення про направлення коштів вільного залишку загального фонду районного бюджету на виконання заходів районної Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік для проведення експертизи проекту «Будівництво підсилюючого газопроводу високого тиску» щодо отримання вимог до міцності, надійності і довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження та енергоефективності, пожежної, техногенної безпеки від АГРС «Велика Бабка» Чугуївського району до ГРС «Вовчанськ» в сумі 309,2 тис. грн. та 69,8 тис. грн. відділу освіти на придбання предметів та матеріалів на проведення спортивних заходів для Вовчанської ДЮСШ.

Було розподілено кошти спеціального фонду на виконання інвестиційних проектів на реконструкцію комплексу КЗОЗ "Вовчанської ЦРЛ" по вул. 1 Травня А (поліклініка) в м. Вовчанськ в сумі 10800,0 тис. грн., 1019,2 тис. грн. на вуличне освітлення населених пунктів району; на будівництво КНС № 1, КНС № 2 самопливної та напірної каналізації в м. Вовчанськ в сумі 3300,0 тис. грн.

Підтримані депутатами пропозиції щодо використання коштів з освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості в сумі 850 тис. грн.; на забезпечення закладів загальної середньої освіти технічним та технологічним обладнанням, спортивним знаряддям, тренажерами, спортивним інвентарем, безперешкодним доступом до будівель, встановлення спортивних майданчиків в сумі 1153,8 тис. грн.; для оснащення загальноосвітніх навчальних закладів обладнанням (апаратура, прилади, пристрої, пристосування тощо) в сумі 625,0 тис. грн.; для створення інклюзивно-ресурсних центрів, у закладах загальної середньої освіти - ресурсних кімнат та медіатек в сумі 100,0 тис. грн., тощо.

Депутати затверджили рішення Симінівської сільської ради на передачу субвенції в сумі 21,0 тис. грн. на :

-Програму підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради  - 15,0 тис. грн.;

-Програму допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі  у 2018 році - 6,0 тис. грн,

та рішення міської ради на передачу субвенції на виконання заходів:

- Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі  - 80,0 тис. грн.;

- Програми харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району - 300,0 тис. грн.

Також, було погоджено ініціативу батьківських комітетів шкіл та Вовчанської районної організації роботодавців агропромислового комплексу участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє», що передбачає співфінансування проектів по модернізації приміщень і обладнання шкіл та створення на базі Історико-археологічного музею «Верхній Салтів» цілорічного центру подієвого історико-археологічного туризму з відповідними умовами збереження колекцій у разі  їх перемоги.

На завершенні роботи сесії депутати затвердили Технічну документацію з нормативної оцінки земельних ділянок та ін.


 

На сайті

Сейчас 55 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!