День працівників житлово-комунального господарства

16.03.2018

Заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська від імені голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця, усього депутатського корпусу привітала представників галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування Вовчанщини  з професійним святом.

Звертаючись до присутніх, Ольга Камінська зазначила, що ваша повсякденна праця часто не помітна, але без вашої турботи неможливо уявити життя наших громадян. Своєю нелегкою роботою ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров'я, та подякувала за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя вовчан і гостей району.

З нагоди свята кращим представникам професії було вручено Спільні Почесні грамоти Департаменту ЖКГ, розвитку інфраструктури ХОДА та галузевої профспілки і Спільні Почесні грамоти голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків.

.

 

На сайті

Сейчас 35 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!