«Естафета Пам'яті» з нагоди 75-ї річниці визволення Харківщини від нацистських загарбників

23.03.2018

23 березня відбулися заходи з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення Харківщини від нацистських загарбників, які розпочалися з урочистої ходи, присвяченої «Естафеті Пам’яті». Під Державним Прапором України і Прапором району та у супроводі прапороносців, які несли Прапор Естафети Пам'яті, колона учасників ходи пройшла до пам’ятника загиблим воїнам.


В покладенні квітів взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко, заступник Вовчанського міського голови Л.М. Бондаренко, заступник голови Великобурлуцької районної державної адміністрації Т.О. Нестайко,  голова Харківської обласної організації ветеранів України А.П. Хіневич, депутат Харківської обласної ради А.А. Антоненко, працівники райдержадміністрації, районної та міської ради, ветерани війни та праці, громадськість, представники трудових колективів району, молодь, а також було покладено квіти від народного депутата України Д.О.Шенцева.


Немає в районі жодного села, де б не було братської могили чи обеліска загиблим воїнам Другої світової війни. На полях Вовчанщини залишились лежати в землі 11 тисяч наших воїнів, що покояться в 61 братській могилі району. Це спадок, який передано нащадкам, щоб правда про нацизм, мов тривожні дзвони, нагадувала живим: забути про таке не можна!

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув у полум’ї Другої світової війни, визволяючи нашу рідну Вовчанщину.

Заходи продовжилися в районному будинку культури, де відбулося приймання-передача Естафети пам'яті та святковий концерт з нагоди 75-ї річниці визволення Харківщини від нацистських загарбників.

Перед початком заходів, ветеранам Великої Вітчизняної  війни, трудівникам тилу, представникам громадськості району, гостям, жителям міста Вовчанська, які зібралися в актовому залі,  було продемонстровано слайд-фільм «75-річчя визволення Харківщини від нацистських загарбників».

75 років минуло з того дня, коли на нашій землі, біля наших осель востаннє пролунали постріли і наше рідне місто та частина Вовчанського району були остаточно звільнені від нацистської окупації.

Під звуки урочистого маршу, представники Харківської обласної організації ветеранів України передали голові районної організації ветеранів України В.С. Триньовій символи Естафети пам'яті – копію Прапора та Альбому Естафети Пам'яті.


Всіх присутніх з нагоди 75-річчя визволення Харківщини від нацистських загарбників привітав голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець.


Заходи з нагоди 75-ї річниці визволення Харківщини від нацистських загарбників продовжилися святковим концертом від учасників художньої самодіяльності Великобурлуцького та Вовчанського районів.

 

На сайті

Сейчас 45 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!