Нарада з головами територіальних громад

29.03.2018

29 березня відбулася нарада з головами територіальних громад, яку провів голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець. В нараді взяли участь головний лікар КЗОЗ "Вовчанська ЦРЛ" Тищенко К.В., головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» Ліца К.О., завідувач міжрайонною філією ДУ ЛЦ ДСЕСУ (санстанції) Фадєєва Є.Ю.

Про хід виконання в районі Програми «Питна вода» доповіла Фадєєва Є.Ю., яка зазначила, що кожного року необхідно проводити санітарно-профілактичні роботи колодязів та скважин на території громад. На початку весняних паводків, можливе підтоплення скважин та колодязів, а відтак і погіршення показників якості води в них. Саме тому необхідно завчасно подбати про можливу загрозу, обов’язково проводити  дезінфекцію води в колодязях.

На нараді було проінформовано присутніх, що в 2018 році в районі започатковано районний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» та доведено присутнім про умови конкурсу, існуючи номінації та  заповнення і подання проектних заявок з пакетом необхідних документів.

Про важливі аспекти реформування системи охорони здоров’я зупинялись в своїх доповідях головні лікарі медичних закладів району, які зазначили, що реформування медичної галузі - одна з найбільш обговорюваних у суспільстві реформ. Реформування проводиться для того, щоб люди отримували якісну медичну допомогу, і отримували її вчасно. Так, з 1 квітня 2018 року почнеться укладання декларацій між пацієнтом і сімейним лікарем. Пацієнти укладають  декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали. За інформацією щодо вибору сімейного лікаря, можна звернутися до фельдшерського пункту або амбулаторії загальної-практики сімейної медицини КП «ЦПМСД Вовчанського району», де в інформаційних куточках розмішена детальна інформація про кожного працюючого сімейного лікаря; медичні працівники нададуть всю необхідну додаткову інформацію. Декларація підписується безстроково. Якщо пацієнту не сподобалося обслуговування у лікаря, він у будь-який час може укласти  угоду з іншим лікарем.

Про реалізацію Програми розвитку місцевого самоврядування доповів голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, який наголосив, що обласна рада працює над втілення проекту «Мовлення громад». Запровадження радіо як у маленькому селі, так і в районному центрі – реальна можливість громад створювати власне інформаційне поле за незначних фінансових витрат.

Крім того, обговорювалось питання про нововведення у законодавстві України.

 

На сайті

Сейчас 52 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!