Медична реформа діє !

02.04.2018

З 1 квітня 2018 року почнеться укладання декларацій між пацієнтом і сімейним лікарем. Пацієнти укладають  декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали. За інформацією щодо вибору сімейного лікаря Ви можете звернутися до фельдшерського пункту або амбулаторії загальної-практики сімейної медицини КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району», де в інформаційних куточках розмішена детальна інформація про кожного працюючого сімейного лікаря; медичні працівники нададуть всю необхідну додаткову інформацію. Декларація підписується безстроково. Якщо пацієнту не сподобалося обслуговування у лікаря, він у будь який час може укласти  угоду з іншим лікарем.

Необхідна інформація та документи для заповнення Декларації:

  1. Паспорт (або ID-картка – паспорт у формі картки або посвідка про тимчасове проживання); свідоцтво про народження – для дитини до 14 років.
  2. Контактний номер телефону пацієнта (бажано мобільний).
  3. Слово «пароль» для ідентифікації по телефону.
  4. Адреса електронної пошти при наявності.
  5. Номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код). Якщо пацієнт відмовився від отримання ідентифікаційного коду, повинна бути відповідна відмітка в паспорті.
  6. Контактна особа на випадок екстреної ситуації з пацієнтом – прізвище, ім’я, по батькові, контактний номер телефону. Адреса реєстрації цієї контактної особи (згідно прописки), фактична адреса. Індекс.
  7. Тільки для дітей віком до 14 років або коли у пацієнта є законні представники чи опікуни:

- данні законного представника (копія паспорта, ідентифікаційного коду);

- для опікуна - документи, що підтверджують факт представництва (свідоцтво,  посвідчення опікуна, документ,  рішення суду),

- контактний  номер телефону (мобільний).

Ваші кроки:

  1. Усвідомлення необхідності укладення декларації (без неї Ви не зможете отримати право на безоплатну медичну допомогу).
  2. Вибір сімейного лікаря (всі сімейні лікарі КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району» кваліфіковані та уважні до пацієнтів, але вибрати треба одного).
  3. З вказаним переліком документів прийти до найближчої амбулаторії ЗПСМ для укладання Декларації. В наступних амбулаторіях (з мережою Інтернет) Ви зможете безпосередньо  укласти Декларацію:

Амбулаторія ЗП-СМ №1 м. Вовчанськ, м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 24 (каб. № 9, каб. № 2, каб. № 8);

Амбулаторія ЗП-СМ №2 м. Вовчанськ (дитяча консультація), м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28 (каб. № 3);

Амбулаторія ЗП-СМ смт Б. Колодязь, смт Б. Колодязь, вул. Набережна, 3 (каб. №4);

Амбулаторія ЗП-СМ №1 смт Старий Салтів, смт Ст. Салтів, вул. Перемоги, 14;

Амбулаторія ЗП-СМ с. Юрченкове, с. Юрченкове, вул. Центральна, 29А.

Вовчансько-Хутірська сільська рада, с. В.Хутори, вул. Миру,1 (за домовленістю).

Революційна сільська рада, с. Революційне, вул. Перемоги,19. (за домовленістю).

І Н Ф О Р М А Ц І Я для вибору  лікарів загальної практики - сімейних лікарів, які працюють в КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» для укладення договоруз населенням на медичне обслуговування

Міцного здоров’я!             Адміністрація КЗОЗ «ЦПМСД Вовчанського району»

 

На сайті

Сейчас 38 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!