НА СУБОТНИК – ІЗ ЗАВЗЯТТЯМ!

16.04.2018

13 квітня представники державних установ району, районної ради, ДП «Вовчанське лісове господарство», громадських організацій, депутати районної ради, представники районного осередку політичної партії  БПП «Солідарність”, озброївшись лопатами та відрами, з неабияким ентузіазмом взялись за роботу.

Ділянку, а це узбіччя траси Харків – Вовчанськ, яка знаходиться на території Старосалтівської громади, для висадження саджанців вибрали не випадково. У цьому місці, протягом кількох кілометрів, взагалі ніяких насаджень немає і взимку постійно виникають проблеми з переметами снігу. Тому й було прийнято рішення посадити тут посадку.

Благоустрій нашого району для небайдужих її мешканців став уже доброю традицією. Сподіваємося, що так буде і надалі. Адже це так здорово — своїми руками перетворювати оточуючий нас світ, вносити краплину свого тепла, чистоти і затишку!

Працювали активно і жваво, висадили більше 1000 саджанців липи, берези і акації. Ніхто не стояв осторонь цієї благодійної справи: одні працювали з лопатами, інші – носили воду.

Молоденькі деревця, висаджені цього дня, через десятки років стануть справжнім лісом і милуватимуть зір уже дітей, онуків та правнуків.

Проведення благоустрою – важлива суспільна справа, спрямована на об’єднання людей, які хочуть жити в комфортній місцевості, дихати чистим повітрям та відпочивати в охайних парках.


 

На сайті

Сейчас 40 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!