Засідання постійних депутатських комісій

25.04.2018

25 квітня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань агропромислового розвитку, екології, земельних відносин та використання природних ресурсів; з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики.

На засіданні було заслухано хід виконання районних програм, розглянуті питання про внесення змін до існуючих районних програм та до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

Обговорювалися питання про погодження ДП «Вовчанське лісове господарство» ліміту на заготівлю другорядних лісових матеріалів на 2018 рік та затвердження технічних документацій з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території місцевих рад Вовчанського району громадянам та підприємствам, інші питання.

Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.

 

На сайті

Сейчас 36 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!