32-а річниця Чорнобильської трагедії

26.04.2018

26 квітня виповнюється сумна 32-га річниця техногенної ядерної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Біда, яка сталася вночі 26 квітня 1986 року неподалік старовинного українського містечка Чорнобиль назавжди залишиться в пам'яті людей. Світ ще не знав такого масштабного та тривалого за наслідками техногенно-екологічного лиха.

Масштаби Чорнобильського лиха могли б бути незрівнянно більшими, якби на шлях невидимого ворога не стали б мужні, рішучі та здатні на самопожертву люди. Кожна секунда перебування на місці катастрофи коштувала їм здоров’я та життя, але вони працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки.

Бажаю усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру та злагоди! Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Голова районної ради                                    А.В.Степанець


 

На сайті

Сейчас 40 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!