Вшанували пам’ять загиблих на Чорнобильській АЕС

26.04.2018

26 квітня пройшов траурний мітинг з покладанням квітів до пам'ятного знаку героям-чорнобильцям в пам'ять про загиблих на Чорнобильській АЕС та з нагоди  32-ї річниці з дня техногенної катастрофи.

У покладанні квітів взяли участь представники районної ради, районної державної адміністрації, міської ради, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, трудові колективи підприємств, установ та організацій жителі міста та району, молодь.

 


Минають роки, але ми ніколи не забудемо усіх ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які без вагань та роздумів вели боротьбу з некерованим смертоносним лихом.

Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи життям, брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Ця пам’ять про всенародний подвиг, котрий ніколи не  зітреться  з  історії людської, не згасне у віках.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто пішов від нас, врятовуючи світ від страшної Чорнобильської катастрофи.

По закінченні заходу у храмі відбулася поминальна панахида за жертвами Чорнобильської трагедії, яку провів протоієрей Свято-Жено-Мироносицької церкви Іван Ярославович Остапович.

 

На сайті

Сейчас 33 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!