Відбулося засідання постійних депутатських комісій

26.04.2018

26 квітня відбулося засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань комунальної власності та комунального господарства; соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.


Учасниками засідання були заслухані питання про хід виконання районних програм; про затвердження нової районної програми та внесення змін до існуючих районних програм; про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

Депутати, також, розглянули питання про реорганізацію комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в комунальне підприємство та створення комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» і затвердження його Статуту та інші питання стосовно управління районним комунальним майном.

Крім того, депутати обговорили питання про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів та керівникам гуртків Вовчанського району в 2018 році, про виплату винагороди переможцю конкурсу «Розробка логотипу районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» та інші питання.

Постійні депутатські комісії вирішили погодити запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.

 

На сайті

Сейчас 44 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!