Відбулося пленарне засідання чергової ХХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання

03.05.2018

3 травня під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця відбулося пленарне засідання ХХV сесії Вовчанської районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, депутати районної ради, голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів, служб та секторів райдержадміністрації, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

Перед початком сесії для депутатів було проведено коротке навчання з використання технічних засобів електронного голосування.

.


На сесії депутатами було заслухано інформацію про хід виконання районних програм, затверджено районну Програму фінансової та матеріально-технічної підтримки закладів освіти району та внесенно зміни до існуючих районних програм.

Також, депутати затвердили рішення про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів та керівникам гуртків Вовчанського району в 2018 році, про виплату винагороди переможцю конкурсу «Розробка логотипу районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», затвердили договори про надання іншої субвенції на 2018 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на виконання районних програм та внесли необхідні зміни до районного бюджету.

Депутатами підтримані рішення про реорганізацію комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в комунальне підприємство та створення комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» і затвердження його Статуту, що визвано реформуванням системи охорони здоров’я.

На сесії також були ухвалені відповідні рішення стосовно низки питань, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад району та затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів на території  місцевих рад Вовчанського району громадянам та підприємствам,   інші питання.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

 

На сайті

Сейчас 55 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!