На районний конкурс міні-проектів «Розбудуємо громаду разом» подано 30 заявок

08.05.2018

8 травня 2018 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом», на якому розглянуто інформацію про підсумки прийому заявок на участь в районному конкурсі.


За інформацією співголови конкурсного комітету, голови районної ради Степанця Анатолія Вікторовича до конкурсного комітету надійшло 30 міні-проектів. Один міні-проект відкликано за заявою голови ініціативної групи громади , тому до участі допущено 29 на загальну суму 5282,4тис. грн.

За номінаціями проекти розподілились наступним чином:

- Вдосконалення та покращення матеріально-технічного стану закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту – 11 проектів (37,9 % від зареєстрованих);

- Благоустрій територій громад – 13 проектів (44,9 %);

- Заходи з енергоефективності та енергозбереження – 5 проектів (17,2 %).

Найбільш активними виявились ініціативні групи Вовчанської територіальної громади (12 міні-проектів), Новоолександрівської територіальної громади (3 міні-проекти), закладів освіти міста (3 міні-проекти) та Вільчанської територіальної громади (2 міні-проекти).

Відповідно до затвердженого плану конкурсу, комітет розглядатиме заявки до 31 травня 2018 року, після чого будуть визначені переможці.

 

На сайті

Сейчас 46 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!