Вовчанщина святкує

10.05.2018

Відзначення 73-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні  9 травня розпочалися урочистою ходою, в якій взяли участь ветерани Другої світової війни, голова районної ради А.Степанець, голова райдержадміністрації В.Мірошник, заступник міського голови Л.Бондаренко, діти війни та ветерани праці, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ, школярі та громадськість.

Під державним прапором у супроводі духового оркестру і в коридорі учнів шкіл міста з живими квітами колона пройшла центральною вулицею до меморіалів загиблим визволителям міста та землякам, що не повернулися з тієї війни.

На чолі святкової колони у відкритому автомобілі сиділи шановні ветерани, люди, завдяки подвигу яких 73 роки тому на нашу землю прийшов мир. І на всьому шляху  школярі  вручали їм букети.

Учасники ходи, покладенням квітів та гірлянди Слави до підніжжя Пам’ятника загиблим воїнам, вшанували пам’ять воїнів, що загинули в боях за визволення нашого Вовчанська.Сьогодні, коли все далі і далі у історію відходить війна, коли все менше залишається поряд з нами тих, хто пройшов  пекло боїв, братські могили та наша пам’ять це єдине, що нагадує і нагадуватиме про подвиг наших дідів і прадідів. І стільки б десятиліть не пройшло з часу тієї війни, але ми, наші діти і наші онуки та правнуки мають свято зберігати цю світлу пам’ять про героїв.

.

На мітингу, що пройшов біля Меморіалу Слави  в парку 40-річчя Перемоги з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні було зачитано святкові вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації  Ю.О. Світличної та народного депутата України Д.О.Шенцева. Зі словами привітань та подяки ветеранам виступили голова районної ради А.В. Степанець, голова районної адміністрації В.М. Мірошник, вклоняючись подвигу солдата, вони закликали пам’ятати те, яку страшну ціну заплатив наш народ за перемогу, пам’ятати подвиг тих, хто сміливо дивлячись в очі смерті йшов до Перемоги.


В пам’ять загиблих в роки війни та на вшанування їх подвигу було  оголошено хвилину мовчання.

Під час мітингу з піснею «Перемога» виступив хор ветеранів  районного будинку культури під керівництвом Ю.Григорьєва.

Закінчились урочистості частуванням ветеранів Другої світової війни та всіх бажаючих смачною польовою кашею з димком.

Свято продовжилося вечірньою концертною програмою, яку відкрили вихованці Вовчанського будинку дитячої творчості з флешмобом «Горить в душі вогонь перемоги».

З теплими словами вітання до усіх присутніх на святі звернулися голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, депутат Харківської обласної ради, президент Харківської торгово-промислової палати В.О. Звєрєв, які дякували  ветеранам за здобуту перемогу та усім гостям свята побажали миру, добра, міцного здоров’я, віри, надії та любові.

У цей святковий день керівники району А.В. Степанець та В.М. Мірошник  переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, творчих конкурсів, обласних та всеукраїнських спортивних змагань, а також їх наставникам, вручили сертифікати на стипендії голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради.


Завершилось свято танцювально-розважальною програмою за участю  професійних діджеїв з м.Харків.

 

На сайті

Сейчас 18 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!