У Вовчанську прикордонники святкували 25-річчя.

23.05.2018

У Вовчанську урочисто відзначили 25-річчя виходу перших прикордонних нарядів на охорону державного кордону на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Вовчанськ». Недоторканість кордонів, захист національних інтересів у всі часи були і залишаються пріоритетними завданнями держави. В цей урочистий день було вшановано всіх, хто причетний до забезпечення недоторканності державного кордону України, хто стоїть на варті передових рубежів нашого Вовчанського району.

У святкових заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М.Мірошник, заступник начальника Харківського прикордонного загону І.М.Журавель, начальник відділу прикордонної служби «Вовчанськ» майор Я.А.Кріпак, керівний  та  особовий склад  відділу  прикордонної служби «Вовчанськ», ветерани прикордонних військ та гості свята.

Вітаючи зі святом голова районної ради Анатолій Степанець, зазначив, що прикордонники впевнено, чітко, знаючи свою справу, на високому рівні зуміли організувати правильну та надійну службу на нашому кордоні, подякував за високий професіоналізм, мужність, витримку, за те, що вселяють впевненість у завтрашньому дні та побажав здоров'я, щастя, злагоди, взаємної підтримки, щоб на кордоні був мир і спокій.

Спільною почесною грамотою голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради з нагоди 25-річчя виходу перших прикордонних нарядів на охорону державного кордону на ділянці відповідальності ВПС «Вовчанськ» було відзначено ряд прикордонників.

.

Грамотою начальника Харківського прикордонного загону було нагороджено голову Вовчанської районної ради Анатолія Вікторовича Степанця – ветерана прикордонних військ, першого  начальника  КПП «Вовчанськ», інших ветеранів прикордонних військ та прикордонників, які сьогодні захищають передові рубежі держави.


Щоб краще згадати, як все відбувалося 25 років тому, було надано слово ветеранам прикордонної служби, які ділилися спогадами та враженнями.

З нагоди 25-річчя виходу перших прикордонних нарядів на охорону державного кордону присутнім було запропоновано переглянути історичну пам’ятку про створення та розвиток прикордонного підрозділу на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Вовчанськ».

На протязі всього заходу для прикордонників лунали музичні вітання у виконанні аматорів району.

.

 

На сайті

Сейчас 31 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!