Свято Останнього дзвоника

25.05.2018

25 травня  у навчальних закладах Вовчанщини продзвеніли останні шкільні дзвоники, сповістивши  школяра про закінчення навчального року.

Зі святом Останнього дзвоника школярів, педагогів та батьків Новоолександрівської загальноосвітньої школи привітав голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець.

 

 

У своєму вітальному слові Анатолій  Степанець зазначив: «Мені особливо приємно бути присутнім на цьому святі. 11 років тому я був в цій школі на святі першого дзвоника, який пролунав для нинішніх випускників. Вітаю всіх із цим яскравим та незабутнім святом, і, звертаючись, насамперед, до випускників, для яких цей шкільний дзвоник звучить востаннє, хочу сказати, що сьогодні – перший день відліку, коли Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Звертаючись до батьків, хочу побажати – бути задоволеними й пишатися своїми дітьми. Педагогам зичу талановитих і вдячних учнів, нових здобутків у діяльності. Міцного здоров’я всім, благополуччя, щастя та миру! Для школярів сьогоднішній дзвоник – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре й змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання».

Голова районної ради Анатолій Степанець подарував випускникам подарунки на згадку про рідну школу.


На святковій лінійці панувала особлива атмосфера, сповнена гарного настрою, зворушливих моментів й приємних емоцій.

Ще раз вітаємо всіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки й почуття!


 

На сайті

Сейчас 31 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!