Визначено переможців районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом»

01.06.2018

31 травня 2018 року відбулося засідання конкурсного комітету районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом». На засіданні були  підбиті підсумки  та визначені  переможці  конкурсу.

Цього  року  у  Вовчанському  районі  цей  конкурс  стартував  уперше. В  ньому  взяли  участь  більшість  територіальних  громад  району,   було  подано  29  проектів.

При оцінюванні міні-проектів особлива увага  приділялась показнику впливу результатів міні-проекту на громаду, перспективам подальшого розвитку міні-проекту та його життєздатності. Тому,  враховуючи відсутність на території міста Вовчанська місця відпочинку біля води, Конкурсним комітетом надано пріоритет міні-проекту, поданому ініціативною групою жителів міста Вовчанська щодо облаштування зони відпочинку біля річки Вовча по вул. Металіста.

За результатами оцінювання було сформовано рейтинг міні-проектів в залежності від максимальної до мінімальної суми балів. Мінімальний прохідний бал переможця склав 75 балів. Переможцями визначено 11 міні-проектів, в тому числі за номінаціями:

вдосконалення та покращення матеріально-технічного стану закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту- 6 міні-проектів;

- благоустрій територій – 4 міні-прокти;

- заходи з енергоефективності та енергозбереження – 1 міні-проект.

Загальна сума коштів, необхідних в 2018 році для реалізації цих міні-проектів, становить 2011,2 тис. грн. з яких:

- співфінансування з районного бюджету – 1177,0 грн;

- обсяг фінансування з місцевих бюджетів (міського, сільських, селищних рад) – 733,6 тис. грн;

- кошти конкурсантів – 100,6 тис. грн..

Голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник зауважив, що першочергово необхідно направити зусилля на реалізацію міні-проектів переможців, які є метеозалежними та  проекти, що відносяться до сфери освіти з метою вчасної підготовки закладів до нового навчального року.

Підводячи підсумки, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець зазначив, що місцевим радам необхідно прийняти рішення про виділення коштів на співфінансування міні-проектів переможців конкурсу.


 

На сайті

Сейчас 22 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!