Засідання постійної депутатської комісії районної ради

08.06.2018

8 червня відбулося спільне засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та гуманітарних питань.


На засіданні депутати розглянули інформацію про внесення змін до  районних Програм; про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора КУ «Вовчанський інклюзивно-ресурсний центр»; Положення про звання «Почесний громадянин Вовчанського району» в новій редакції.

Для створення єдиного освітнього простору, забезпечення рівного доступу до якісної освіти, створення умов для здобуття особами загальної середньої освіти, упровадження допрофільної підготовки і профільного навчання, забезпечення всебічного розвитку осіб, а також допрофесійного навчання незалежно від місця їх проживання розглядались питання про утворення  освітнього округу, про реорганізацію та перейменування навчальних закладів району.

Депутати погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.

 

На сайті

Сейчас 48 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!