Засідання постійних депутатських комісій районної ради

12.06.2018

12 червня відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій Вовчанської районної ради VІІ скликання з питань бюджету, з питань комунальної власності та комунального господарства.

На засіданні розглядалось питання про внесення змін до районного бюджету. Депутатами було запропоновано збільшити доходи та видатки районного бюджету на загальну суму 3903,9 тис. грн., на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району  та  1083,9 тис. грн., на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа".

Також було запропоновано збільшити доходи та видатки районного бюджету на загальну суму 546,3 тис. грн. на реалізацію міні-проектів переможців обласного конкурсу "РАЗОМ В МАЙБУТНС" на території Вовчанського району в 2018 році.

На проведення санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю, ветеранів війни, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи, віднесених до 1 категорії додатково виділено 465,1 тис. грн..

Буде збільшено доходи та видатки районного бюджету на суму 2257,1 тис. грн. на капітальний ремонт фасадів та горищного перекриття з влаштуванням теплоізоляції дитячого дошкільного закладу (ясла-садок) №7 по вул. Гоголя, 28 в м. Вовчанськ.

За рахунок перевиконання доходної частини бюджету запропоновано збільшити видаткову частину:

-на суму 195,3 тис. грн. для співфінансування переможців районного конкурсу «Розбудуємо громаду разом», а саме: Вовчанській міській раді на реалізацію міні - проекту «Лаунж зона «Топольки» (облаштування зони відпочинку біля річки Вовча по вулиці Металіста) - 98,6 тис. грн. та Вовчансько-Хутірській сільській раді на міні – проект «Маленькі ніжки крокують по доріжці» - 96,7 тис. грн.

- на суму 954,9 тис. грн. відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації, для капітального ремонту вікон Пільнянського навчально- виховного комплексу.

Також на засіданні постійних депутатських комісій розглядались питання, що стосуються майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затверджено проект рішення Положення про звання «Почесний громадянин Вовчанського району» в новій редакції.

Депутати погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові районної ради винести дані питання на розгляд сесії районної ради.

 

На сайті

Сейчас 25 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!