Святкування Дня медичного працівника

15.06.2018

15 червня, напередодні професійного свята працівників охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, у Вовчанському районному будинку культури відбувся урочистий захід, на який зібрався медичний колектив району. Це свято - День  медичного  працівника - відзначають всі без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Представників найгуманнішої професії прийшли привітати голова районної ради А.В.Степанець, голова районної державної адміністрації В.М.Мірошник, депутат обласної ради С.М.Пієв, депутати районної ради, керівники підприємств, установ та організацій.

У своєму вітальному слові Анатолій Степанець, звертаючись до медичних працівників району, висловив теплі слова вдячності за високу професійність, за самовіддане служіння обраній справі та постійну готовність прийти на допомогу побажав щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів та людської шани.

Праця медичного працівника завжди була і залишається затребуваною і благородною. Від кваліфікації та професіоналізму працівників найгуманнішої у світі професії залежить здоров’я людей. У медицині немає випадкових співробітників,  тому що саме тут працюють чуйні та турботливі люди, які вдень і вночі рятують людські життя.

Очільники району нагородили Почесними грамотами та Подяками найкращих працівників медичної галузі району за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

.

Після урочистої частини відбулася концертна програма. Учасники художньої самодіяльності дарували свої вітання, чудові пісні та хороший настрій.


 

На сайті

Сейчас 27 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!