Свято з нагоди Дня державної служби України

20.06.2018

20 червня, з нагоди професійного свята - Дня державної служби, яке відзначається в Україні щорічно 23 червня, у Вовчанському районному будинку культури для привітання зібралися представники держустанов району.

В урочистому заході взяли участь голова районної ради А.В.Степанець, голова районної державної адміністрації В.М.Мірошник, керівники підприємств, установ та організацій.

Голова районної ради Анатолій Степанець привітав всіх державних службовців району зі святом та зазначив, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє жителів нашого району та  побажав держслужбовцям, щоб дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру громадян, щоб кожен день життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Теплі слова на адресу державних службовців виказала і Рубіжненській сільський голова Катерина Долина, яка від імені голів органів місцевого самоврядування привітала держслужбовців з професійним святом і побажала і надалі пліч-о-пліч робити життя територіальних громад кращим. Керівникам району голови територіальних громад вручили обереги, як символи спільної праці на благо процвітання району.

.

З особливим теплом згадували сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Від імені ветеранів державної служби з напутніми словами до учасників заходу звернувся С.І.Кожухарь, який побажав витримки і терпіння, тактовності і толерантності, розуміння проблем людей та умілого знаходження способу їх вирішення.

Керівники підприємств, установ та організацій також привітали працівників державної служби з їх професійним святом.


Урочисті заходи закінчилися нагородженнями найкращих службовців району спільними Грамотами від районної державної адміністрації і районної ради та святковою концертною програмою, за участю аматорів району.

.

.

 

На сайті

Сейчас 33 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!