Заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

22.06.2018

22 червня 2018 року відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. В заходах взяли участь голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець, голова Вовчанської районної державної адміністрації В.М. Мірошник, ветерани війни та праці, керівники підприємств, установ та організацій, представники районних громадських організацій, державні службовці, молодь, трудові колективи району, які поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у місті Вовчанську.


Назавжди в нашій історії день 22 червня 1941 року позначений як найстрашніший, найтрагічніший, найгіркіший. Чорною тінню загарбницької навали, димом пожеж, смертю і руїнами пройшла війна по долі кожного українця. Мільйони людських жертв. З 17 тис. наших земляків, які пішли на війну, не повернулись до рідних домівок з фронтів Другої Світової війни 14 тис. солдат і офіцерів. Скільки горя, скільки страждань за цими цифрами.

Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто віддав своє життя визволяючи нашу рідну землю від ворога.

По закінченні заходу у храмі відбулася панахида за загиблими у роки Другої Світової війни, яку провів протоієрей Свято-Жено-Мироносицької церкви Іван Ярославович Остапович.

 

На сайті

Сейчас 23 гостей онлайн

Президент України

Урядовий портал

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!